Co nowego?

Zasady funkcjonowania Warszawskiej Izby Lordów w trakcie pandemii SARS-CoV-2

Już w najbliższy poniedziałek wracamy do pracy w obydwu naszych lokalizacjach. Punktualnie o 7:30 perfekcyjnie przygotowani barberzy będą na Panów czekać, by zaoferować najwyższej jakości serwis. Od naszego ostatniego spotkania w połowie marca kilka rzeczy jednak uległo zmianie. W związku z pandemią Sars-CoV-2 zostaną wprowadzone pewne ograniczenia, których celem jest zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa w naszym lokalu. 
Dostosowaliśmy procedury Izby Lordów do wymogów sanitarnych GIS. Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami bezpieczeństwa.

1. Naszym standardem jest czyszczenie i dezynfekowanie wszystkich narzędzi przy pomocy profesjonalnych płynów po zakończeniu każdej usługi. 
2. Dodatkowo po każdej usłudze będziemy dezynfekować również fotele barberskie, blat oraz jego najbliższe otoczenie.
3. Regularnie po wizycie każdego Klienta będziemy dezynfekować wszystkie elementy, z którymi nasi Klienci mają styczność, m.in. klamki, kran etc.
4. Będziemy stosować środki ochrony osobistej, maseczki, rękawiczki i na bieżąco kontrolować stan zdrowia naszego zespołu. 
5. Będziemy dokonywali bezdotykowego pomiaru temperatury ciała każdego Klienta.
6. Poczekalnia zostaje wyłączona z użycia. W związku z tym prosimy o pojawianie się w lokalu punktualnie o czasie. Spóźnienie powyżej 5 minut będzie skutkowało anulowaniem wizyty.
7. Klienci zobowiązani są do noszenia maseczek z wyłączeniem usług kosmetycznych, golenia i trymowania brody. 
8. Klienci zobowiązani są do dezynfekcji dłoni tuż pod wejściu do lokali lub założenia jednorazowych rękawiczek.
9. Napoje będą serwowane jedynie w jednorazowych kubeczkach. 
10. Podczas wizyty obowiązuje całkowity zakaz używania telefonów komórkowych.

Wszystkie powyższe wdrożenia mają na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa – zarówno Klientom, jak i pracownikom Warszawskiej Izby Lordów.

Rekrutujemy!

Rekrutacja w Izbie Lordów. Poszukujemy zdolnych i ambitnych osób, które chciałyby wzmocnić nasz team na stanowisku Fryzjer męski / BARBER. Jeśli chcesz pracować przy jednym z najciekawszych projektów w Polsce skontaktuj się z nami! tel.: 665688722 e-mail: m.kucharski@izbalordow.pl

Wąsy – jak sprawić, żeby wyglądały dobrze?

Od lat w Polsce najbardziej charakterystycznym elementem męskiego zarostu są wąsy. Od zawsze w naszej kulturze utożsamiały męskość, witalność, siłę, wigor i poczucie humoru. Jak zatem sprawić, żeby wąs wyglądał dobrze? Przede wszystkim rodzaj wąsów, podobnie jak typ brody, dobieramy do kształtu twarzy, ust i nosa. Ważne jest również zachowanie spójności stylu fryzury i zarostu. W podjęciu odpowiedniej decyzji może pomóc poczucie estetyki… lub profesjonalne oko barbera. Wąsy, aby nie przeszkadzały w codziennych czynnościach, muszą być dobrze przystrzyżone i wyczesane.

Izba Lordów gra z WOŚP

Wylicytuj pakiet 4 usług oferowanych przez Warszawską Izbę Lordów. Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/wyjatkowy-pakiet-4-uslug-warszawskiej-izby-lordow-10126188335 W ramach aukcji otrzymasz pakiet wyjątkowych kart, dzięki którym czterokrotnie doświadczysz lordowskiego serwisu w wybranym przez Ciebie salonie. Karty w zestawie: Joker – Lordowski Full – usługa strzyżenia włosów i brody z pełnym rytuałem golenia brzytwą As – Lordowski Strit – usługa strzyżenia włosów i brody Król – Lordowskie Strzyżenie włosów Dama – Męski pedicure w stylu wellness. Najlepsi specjaliści w Polsce czekają na Ciebie i zapraszają