Izba Lordów Pop-Up Barbershop to unikalny i oryginalny koncept, który pozwoli urozmaicić każde wydarzenie i przyciągnąć uwagę wymagających klientów. Profesjonalna kadra specjalistów, doskonała obsługa i znakomite kosmetyki do golenia, pielęgnacji skóry i stylizacji włosów stanowią kompleksową odpowiedź na potrzeby dbającego o siebie gentlemana. Oferujemy pełen wachlarz usług barberskich – od klasycznego strzyżenia męskiego, tradycyjnego golenia brzytwą, przez trymowanie brody po pielęgnację skóry i zarostu.

Zespół Izby Lordów składa się wyłącznie z wybitnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy oprócz serwisu na najwyższym poziomie zapewniają również pełną konsultację i doradztwo w kwestii fryzury, zarostu i doboru odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji. Nasza wiedza, umiejętności i zaangażowanie sprawiają, że w czasie serwisu każdy Klient czuje się zrelaksowany i zaopiekowany.

Izba Lordów Pop-Up Barbershop to idealny sposób na urozmaicenie każdego wydarzenia i uroczystości. Profesjonalny serwis barberski to nie tylko wartość dodana do wydarzenia, ale również ważny element estetyczny. Eleganckie, dębowe stanowiska, ręcznie wykonane przez podwarszawski warsztat stolarski, luksusowe brytyjskie rozkładane fotele i znakomicie prezentujący się barberzy podnoszą rangę każdego wydarzenia. Usługi są wykonywane z zachowaniem tradycyjnych rytuałów, w skład których wchodzą okłady z gorących ręczników, pachnąca piana do golenia, olejki, balsamy.