Nasi Barberzy

ADRIAN MADEJSKI

Artysta w swoim fachu, barber pedantycznie dbający o każdy detal wykonywanego zawodu. Jako golibroda i stylista fryzur męskich ceniony przez Klientów za indywidualne podejście, wzorowy warsztat i doradztwo w zakresie kompleksowego wizerunku. W swoim dorobku zawodowym może pochwalić się pracą w jednym z najstarszych barber shopów w Warszawie, a także ukończeniem prestiżowych szkoleń w Londynie. Krytyczny i wymagający wobec siebie i innych. Odpowiedzialny za najwyższą jakość serwisu realizowanego w Warszawskiej Izby Lordów.

Jego charakterystyczne, długie, zawinięte wąsy są wyrazem zamiłowania do stylu i dorobku artystycznego Salvadora Dali. Fascynuje go motoryzacja, szczególnie duże wolnossące silniki benzynowe.

Umów wizytę: https://booksy.com/pl-pl/instant-experiences/widget/21195,34165

Kajetan Ślusarski

Od 6 lat zawodowo zajmuje się fryzjerstwem męskim, przez pierwsze dwa lata współpracując z jednym z warszawskich barber shopów, rozwijając się pod skrzydłami Adriana Madejskiego. Swój styl określa jako klasyczny, czerpiący z lat 20. i 30. i współczesności. Jest entuzjastą warsztatu i działalności słynnego brytyjskiego fryzjera Vidala Sassoon uznawanego za jedną z najważniejszych postaci w historii fryzjerstwa. Kajetan swoją kreatywność realizuje również w kuchni, gdzie spędza czas na komponowaniu potraw i poszukiwaniu nowych smaków. W wolnych chwilach odpoczywa na łonie natury, a zimą obowiązkowo jeździ na snowboardzie.

Umów wizytę: https://booksy.com/pl-pl/instant-experiences/widget/21195,34165

DANIEL GÓRKA

Fryzjerstwem męskim zajmuje się od 13 lat. Medalista Mistrzostw Polski we fryzjerstwie oraz reprezentant kraju podczas Mistrzostw Europy we Francji. Specjalizuje się we fryzurach klasycznych. Entuzjasta stylu i elegancji Jamesa Bonda.

Umów wizytę: https://booksy.com/pl-pl/instant-experiences/widget/21195,34165

Marek Zdun

Marek Zdun to barber z 12. letnim doświadczeniem. Fryzjerstwa męskiego uczył się w Olsztynie, gdzie przez 8 lat pracował pod okiem braci Matrackich, wielokrotnych zwycięzców w międzynarodowych zawodach fryzjerskich. Aby kontynuować rozwój technik fryzjerskich przeprowadził się do Warszawy i po skończeniu dodatkowych kursów rozpoczął pracę w Akademii Berendowicz-Kublin. Specjalizuje się w klasycznych fryzurach męskich. Słynie z perfekcjonizmu i dbałości o każdy szczegół. W wolnym czasie Marek poświęca się rodzinie oraz swojej drugiej po fryzjerstwie pasji, jaką jest snooker. Jak sam mówi, w snookerze podobnie jak w barberingu, kluczowa jest precyzja.

Umów wizytę: https://booksy.com/pl-pl/instant-experiences/widget/21195,34165

Tomasz Wójcik

Barber z 13 letnim doświadczeniem. Jego pasja do zawodu zrodziła się w Londynie, gdzie przez wiele lat doskonalił technikę i chłonął klimat brytyjskiego barber shopu. Miłośnik męskiej elegancji i klasycznych fryzur cieniowanych od zera. Prawdziwy wirtuoz brzytwy. Lubuje się w geometrycznych wyrzeźbionych brodach i wyraźnie zarysowanych konturach zarostu. Jego ulubionymi technikami strzyżenia są over comb oraz scissors cut. Na równi z pracą pociąga go świat tatuażu, dobre kino i górskie wycieczki. Najchętniej ze swoją rodziną.

Umów wizytę: https://booksy.com/pl-pl/instant-experiences/widget/21195,34165

Gniewomir Patryk Gredes

Gniewomir Patryk Gredes – barber, który pierwszy raz za nożyczki chwycił ponad 25 lat temu. Fryzjerstwo to jedna z jego kilku pasji. Skończył studia i angażuje się w pracę z dziećmi i młodzieżą, uwielbia kino, teatr i podróże. Mistrz Matracki powiedział mu: „masz chłopie talent” i to dało Gniewomirowi motywację do stałego rozwoju rzemiosła. Pracuje własnymi technikami strzyżeń. Nie są mu straszne długie, czy kręcone włosy, a płynne przejścia w wykonywanych klasycznych fryzurach są jego mocną stroną. W filozofii swojej pracy wyznaje trzy główne wartości: doświadczanie, pewność siebie i harmonię. Punktem wyjścia każdej fryzury jest pełne zrozumienie potrzeb klienta.

Umów wizytę: https://booksy.com/pl-pl/instant-experiences/widget/21195,34165

Serhii Shovkun

Serhii Shovkun – doświadczony barber z 20 letnim stażem. Perfekcyjną technikę strzyżenia włosów i brody wypracował podczas wielu lat nauki i szkoleń, które odbył w Sankt Petersburgu, Moskwie, Londynie, Zadarze i Kijowie. Inspiracje do pracy czerpie z licznych podróży, spacerów po mieście i obserwacji ludzi. Lubi dobre kino i teatr – szczególnie w towarzystwie swoich dzieci. Serhii zaprasza na swój fotel w Warszawskiej Izbie Lordów w Elektrowni Powiśle.