Pomady, pasty, kremy, kleje i glinki – czyli przewodnik po męskiej stylizacji

Pomady, pasty, kremy, kleje, glinki – różnorodność kosmetyków do stylizacji może przysporzyć trudności przy wyborze odpowiedniego produktu. Czym się więc kierować? Kluczowe znaczenie ma rodzaj i długość włosów, ale też oczekiwany efekt wykończenia.

Chcąc przybliżyć ten temat naszym Klientom rozpoczynamy nowy cykl, w którym zaprezentujemy krótki przewodnik po męskiej stylizacji.

Pall Mall Barbers Pliable Clay

Jeśli szukacie silnego chwytu i efektu naturalnej fryzury będzie to idealna propozycja.

Pasta skutecznie pomaga w ułożeniu nawet grubych, kręconych włosów, zapewnia suche i matowe wykończenie, a jej gęsta konsystencja sprawia, że już niewielka ilość pozwala osiągnąć odpowiedni efekt. Może być stosowana zarówno na długich, jak i na krótkich włosach.

Sposób użycia:

Rozgrzej w dłoniach niewielką ilość pasty Pliable Clay. Nałóż na suche włosy, a następnie szybko nadaj fryzurze odpowiedni kształt.

Klasyczna pomada Pall Mall Barbers

To idealny produkt zarówno do zaczesywania włosów do tyłu, jak i stylizacji na bok z wyznaczonym przedziałkiem. Zapewnia silny chwyt i błyszczące wykończenie. Luksusowa Pomada Pall Mall Barbers zaprojektowana została z myślą o posiadaczach gęstych włosów. Pomimo mocnego działania produkt bardzo łatwo zmywa się przy użyciu niewielkiej ilości szamponu.

Kombinacja naturalnych składników, olejków zapachowych i wosku pszczelego sprawia, że pomady Pall Mall Barbers wyróżniają się nie tylko klasycznym i eleganckim wykończeniem, ale też prawdziwie męskim zapachem.

Sposób użycia: Nałóż niewielką ilość pomady na suche włosy i przeczesz przy pomocy grzebienia.

Pall Mall Barbers Flexible Shine

Pasta do stylizacji włosów Pall Mall Barbers – Flexible Shine to idealna propozycja dla osób chcących osiągnąć efekt artystycznego nieładu i nadać teksturę prostym włosom.

Pasta świetnie współpracuje z cienkimi włosami, dodając im optycznie objętości. Elastyczność pasty pozwala na poprawienie stylizacji bez konieczności zmycia produktu.

Flexible Shine zapewnia suche i matowe wykończenie, przez co włosy wyglądają bardzo naturalnie.

Pasta do stylizacji włosów Pall Mall Barbers Pompadour Paste.

Jest to miękka, łatwa do modelowania guma, która ułatwia ułożenie nawet gęstych włosów zapewniając naturalne, lekko błyszczące wykończenie.

Pompadour wyraźnie oddziela pasma włosów i nadaje im charakterystyczną teksturę.

Pasta charakteryzuje się średnim chwytem i świetnym zapachem.

Produkt utrzymuje fryzurę przez cały dzień, jednocześnie jest bardzo łatwy do zmycia.

Nadaje się zarówno do krótkich, jak i dłuższych stylizacji.

Sposób użycia: Nałóż niewielką ilość pasty na dłonie, rozetrzyj i delikatnie ubij, aby osiągnąć efekt włóknistej gumy. Rozprowadź produkt na suche włosy i rozczesz przy pomocy grzebienia

Men’s Chillout 23 maja o 18:30

Men’s Chillout to cykliczne wydarzenie, które pozwala przenieść gości do świata klasyki, dobrego smaku i męskiej elegancji. To wyjątkowa okazja, by spędzić wieczór w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach, podzielić się pasjami i przyswoić cenne wskazówki od ekspertów. Najbliższe spotkanie z cyklu Men’s Chillout odbędzie się już 23 maja o godz. 18:30 w salonie Warszawskiej Izby Lordów w Elektrownia Powiśle. Najpierw porozmawiamy z zaproszonym ekspertem z Re:shine. Temat rozmowy: „Detailing – moda, czy inwestycja w auto”. Zdegustujemy whisky – w

Nowa usługa – Kovalite SKIN Express Stress Relief