Co nowego?

Izba Lordów w rezydencji Ambasadora UK

8. listopada zespół Warszawskiej Izby Lordów miał przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez Ambasadę Brytyjską w Warszawie.

Ambasador Jej Królewskiej Mości Jonathan Knott w ramach „British Themed Style & Grooming Reception” zaprosił do swojej rezydencji znakomitych gości, koneserów męskiego stylu, dziennikarzy i blogerów, słynących z dobrego gustu i zamiłowania do męskiej elegancji. Wybitni specjaliści w swoich dziedzinach przybliżyli zgromadzonym gościom tajniki swojego rzemiosła.

Maciej Zaremba – znany i ceniony warszawski krawiec opowiedział dlaczego w swojej pracy postawił na brytyjskie tkaniny.

Ewa Samek przybliżyła gościom markę Loake i pracochłonny ośmiomiesięczny proces szycia jednej pary tradycyjnych butów męskich.

Marc Megilley – renomowany znawca angielskiego ginu przybył prosto z Kornwalii, aby zaprezentować doskonałą, nieznaną w Polsce destylarnię Trevethan. W połączeniu z tradycyjnym tonikiem Fever Tree, Trevethan Gin stworzył absolutnie doskonałą kombinację i liczymy, że oba produkty będą wkrótce dostępne na polskim rynku.

Michał Kucharski – współtwórca Warszawskiej Izby Lordów przybliżył znakomitym gościom temat tradycyjnego golenia brzytwą przy użyciu brytyjskich produktów marek, które od kilkuset lat kompleksowo dbają o wizerunek brytyjskich dżentelmenów. Gentlemen’s Tonic, Geo. F. Trumper, Pall Mall Barbers, Taylor of Old Bond Street czy Murdock London to doskonała selekcja kosmetyków do stylizacji, golenia, pielęgnacji skóry i zarostu, która w Polsce jest dostępna jedynie w Warszawskiej Izbie Lordów.

Barber Tomasz Wójcik był do dyspozycji gości oferując pełen rytuał tradycyjnego golenia brzytwą na mobilnym stanowisku „Izba Lordów Pop-up Barber Shop”.

Rekrutujemy!

Rekrutacja w Izbie Lordów. Poszukujemy zdolnych i ambitnych osób, które chciałyby wzmocnić nasz team na stanowisku Fryzjer męski / BARBER. Jeśli chcesz pracować przy jednym z najciekawszych projektów w Polsce skontaktuj się z nami! tel.: 665688722 e-mail: m.kucharski@izbalordow.pl

Wąsy – jak sprawić, żeby wyglądały dobrze?

Od lat w Polsce najbardziej charakterystycznym elementem męskiego zarostu są wąsy. Od zawsze w naszej kulturze utożsamiały męskość, witalność, siłę, wigor i poczucie humoru. Jak zatem sprawić, żeby wąs wyglądał dobrze? Przede wszystkim rodzaj wąsów, podobnie jak typ brody, dobieramy do kształtu twarzy, ust i nosa. Ważne jest również zachowanie spójności stylu fryzury i zarostu. W podjęciu odpowiedniej decyzji może pomóc poczucie estetyki… lub profesjonalne oko barbera. Wąsy, aby nie przeszkadzały w codziennych czynnościach, muszą być dobrze przystrzyżone i wyczesane.

Izba Lordów gra z WOŚP

Wylicytuj pakiet 4 usług oferowanych przez Warszawską Izbę Lordów. Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/wyjatkowy-pakiet-4-uslug-warszawskiej-izby-lordow-10126188335 W ramach aukcji otrzymasz pakiet wyjątkowych kart, dzięki którym czterokrotnie doświadczysz lordowskiego serwisu w wybranym przez Ciebie salonie. Karty w zestawie: Joker – Lordowski Full – usługa strzyżenia włosów i brody z pełnym rytuałem golenia brzytwą As – Lordowski Strit – usługa strzyżenia włosów i brody Król – Lordowskie Strzyżenie włosów Dama – Męski pedicure w stylu wellness. Najlepsi specjaliści w Polsce czekają na Ciebie i zapraszają