Co nowego?

Zasady funkcjonowania Warszawskiej Izby Lordów w trakcie pandemii SARS-CoV-2

Już w najbliższy poniedziałek wracamy do pracy w obydwu naszych lokalizacjach. Punktualnie o 7:30 perfekcyjnie przygotowani barberzy będą na Panów czekać, by zaoferować najwyższej jakości serwis. Od naszego ostatniego spotkania w połowie marca kilka rzeczy jednak uległo zmianie. W związku z pandemią Sars-CoV-2 zostaną wprowadzone pewne ograniczenia, których celem jest zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa w naszym lokalu. 
Dostosowaliśmy procedury Izby Lordów do wymogów sanitarnych GIS. Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami bezpieczeństwa.

1. Naszym standardem jest czyszczenie i dezynfekowanie wszystkich narzędzi przy pomocy profesjonalnych płynów po zakończeniu każdej usługi. 
2. Dodatkowo po każdej usłudze będziemy dezynfekować również fotele barberskie, blat oraz jego najbliższe otoczenie.
3. Regularnie po wizycie każdego Klienta będziemy dezynfekować wszystkie elementy, z którymi nasi Klienci mają styczność, m.in. klamki, kran etc.
4. Będziemy stosować środki ochrony osobistej, maseczki, rękawiczki i na bieżąco kontrolować stan zdrowia naszego zespołu. 
5. Będziemy dokonywali bezdotykowego pomiaru temperatury ciała każdego Klienta.
6. Poczekalnia zostaje wyłączona z użycia. W związku z tym prosimy o pojawianie się w lokalu punktualnie o czasie. Spóźnienie powyżej 5 minut będzie skutkowało anulowaniem wizyty.
7. Klienci zobowiązani są do noszenia maseczek z wyłączeniem usług kosmetycznych, golenia i trymowania brody. 
8. Klienci zobowiązani są do dezynfekcji dłoni tuż pod wejściu do lokali lub założenia jednorazowych rękawiczek.
9. Napoje będą serwowane jedynie w jednorazowych kubeczkach. 
10. Podczas wizyty obowiązuje całkowity zakaz używania telefonów komórkowych.

Wszystkie powyższe wdrożenia mają na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa – zarówno Klientom, jak i pracownikom Warszawskiej Izby Lordów.

Zasady funkcjonowania Warszawskiej Izby Lordów w trakcie pandemii SARS-CoV-2

Już w najbliższy poniedziałek wracamy do pracy w obydwu naszych lokalizacjach. Punktualnie o 7:30 perfekcyjnie przygotowani barberzy będą na Panów czekać, by zaoferować najwyższej jakości serwis. Od naszego ostatniego spotkania w połowie marca kilka rzeczy jednak uległo zmianie. W związku z pandemią Sars-CoV-2 zostaną wprowadzone pewne ograniczenia, których celem jest zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa w naszym lokalu. Dostosowaliśmy procedury Izby Lordów do wymogów sanitarnych GIS. Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami bezpieczeństwa. 1. Naszym standardem jest czyszczenie i dezynfekowanie

18.05 – wracamy!

Po ponad dwumiesięcznej przerwie Warszawska Izba Lordów wznawia obrady. Startujemy od poniedziałku 18 maja w dwóch naszych lokalizacjach.Nasz kalendarz jest już dostępny w serwisie Booksy. Zapraszamy do umawiania wizyt online lub telefonicznie 602356005 https://booksy.com/pl-pl/instant-experiences/widget/21195,34165

Pandemia SARS-CoV-2

Przyłączamy się solidarnie do zaleceń władz centralnych #zostańwdomu i zawieszamy czasowo naszą działalność w obu warszawskich punktach. To czas na społeczną solidarność, zachowanie spokoju ale i wrażliwość na potrzeby słabszych, starszych, potrzebujących. Zachęcamy do włączenia się do lokalnych grup, które pomagają innym w tych trudnych czasach. Możesz wyprowadzić psa starszej osobie, przynieść leki z apteki lub po prostu porozmawiać przez telefon dodając otuchy. Do zobaczenia w pełnym składzie już niebawem! #zostańwdomu #staythefuckhome#potrzebuje#pomoge#widzialnareka.