Nowa usługa – zabieg pielęgnacyjny twarzy

Nowość!

Do katalogu usług Warszawskiej Izby Lordów wprowadzamy nową pozycję –

Lordowski zabieg pielęgnacyjny twarzy.

Spełniamy tym samym oczekiwania wielu naszych stałych Klientów, którzy poszukiwali rozwiązania wpływającego korzystnie na kondycję skóry twarzy. Autorska, czteroetapowa procedura opracowana przez londyńskich ekspertów Gentlemen’s Tonic, oczyszcza, odżywia, nawilża i chroni skórę twarzy przed czynnikami zewnętrznymi. Do jej przeprowadzenia wykorzystujemy najwyższej klasy kosmetyki z kolekcji produktów dermatologicznych, a wszystko odbywa się na fotelu barberskim. Zapraszamy do wypróbowania zabiegu pielęgnacyjnego twarzy lub włączenia tej propozycji do stałych usług, z których korzystacie w Warszawskiej Izbie Lordów.

Umów wizytę: