Nasi Barberzy

ADRIAN MADEJSKI

Artysta w swoim fachu, barber pedantycznie dbający o każdy detal wykonywanego zawodu. Jako golibroda i stylista fryzur męskich ceniony przez Klientów za indywidualne podejście, wzorowy warsztat i doradztwo w zakresie kompleksowego wizerunku. W swoim dorobku zawodowym może pochwalić się pracą w jednym z najstarszych barber shopów w Warszawie, a także ukończeniem prestiżowych szkoleń w Londynie. Krytyczny i wymagający wobec siebie i innych. Odpowiedzialny za najwyższą jakość serwisu realizowanego w Warszawskiej Izby Lordów.

Jego charakterystyczne, długie, zawinięte wąsy są wyrazem zamiłowania do stylu i dorobku artystycznego Salvadora Dali. Fascynuje go motoryzacja, szczególnie duże wolnossące silniki benzynowe.

Umów wizytę: https://booksy.com/warszawska-izba-lordow

Kajetan Ślusarski

Od 6 lat zawodowo zajmuje się fryzjerstwem męskim, przez pierwsze dwa lata współpracując z jednym z warszawskich barber shopów, rozwijając się pod skrzydłami Adriana Madejskiego. Swój styl określa jako klasyczny, czerpiący z lat 20. i 30. i współczesności. Jest entuzjastą warsztatu i działalności słynnego brytyjskiego fryzjera Vidala Sassoon uznawanego za jedną z najważniejszych postaci w historii fryzjerstwa. Kajetan swoją kreatywność realizuje również w kuchni, gdzie spędza czas na komponowaniu potraw i poszukiwaniu nowych smaków. W wolnych chwilach odpoczywa na łonie natury, a zimą obowiązkowo jeździ na snowboardzie.

Umów wizytę: https://booksy.com/warszawska-izba-lordow

DANIEL GÓRKA

Fryzjerstwem męskim zajmuje się od 13 lat. Medalista Mistrzostw Polski we fryzjerstwie oraz reprezentant kraju podczas Mistrzostw Europy we Francji. Specjalizuje się we fryzurach klasycznych. Entuzjasta stylu i elegancji Jamesa Bonda.

Umów wizytę: https://booksy.com/warszawska-izba-lordow

Bartek Fulara

Barber z 8. letnim stażem zawodowym. Pochodzi z Jeleniej Góry, gdzie skończył szkołę fryzjerską i odbył pierwsze praktyki. W ciągu kilku kolejnych lat pracował w salonach w Bielsku, Warszawie i w jednym z najstarszych i najlepszych barber shopów we Wrocławiu. Przeprowadzka do Warszawy była dla niego naturalnym krokiem, by podnosić swoje kompetencje zawodowe. Styl swojej pracy określa jako przejrzysty, przemyślany i pedantyczny. Wolny czas lubi spędzać z rodziną, na siłowni lub czytając mangę. Marzy o podróży do Japonii.

Umów wizytę: https://booksy.com/warszawska-izba-lordow

Marek Zdun

Marek Zdun to barber z 12. letnim doświadczeniem. Fryzjerstwa męskiego uczył się w Olsztynie, gdzie przez 8 lat pracował pod okiem braci Matrackich, wielokrotnych zwycięzców w międzynarodowych zawodach fryzjerskich. Aby kontynuować rozwój technik fryzjerskich przeprowadził się do Warszawy i po skończeniu dodatkowych kursów rozpoczął pracę w Akademii Berendowicz-Kublin. Specjalizuje się w klasycznych fryzurach męskich. Słynie z perfekcjonizmu i dbałości o każdy szczegół. W wolnym czasie Marek poświęca się rodzinie oraz swojej drugiej po fryzjerstwie pasji, jaką jest snooker. Jak sam mówi, w snookerze podobnie jak w barberingu, kluczowa jest precyzja.

Umów wizytę: https://booksy.com/warszawska-izba-lordow

Tomasz Wójcik

Barber z 13 letnim doświadczeniem. Jego pasja do zawodu zrodziła się w Londynie, gdzie przez wiele lat doskonalił technikę i chłonął klimat brytyjskiego barber shopu. Miłośnik męskiej elegancji i klasycznych fryzur cieniowanych od zera. Prawdziwy wirtuoz brzytwy. Lubuje się w geometrycznych wyrzeźbionych brodach i wyraźnie zarysowanych konturach zarostu. Jego ulubionymi technikami strzyżenia są over comb oraz scissors cut. Na równi z pracą pociąga go świat tatuażu, dobre kino i górskie wycieczki. Najchętniej ze swoją rodziną.

Umów wizytę: https://booksy.com/warszawska-izba-lordow

Łukasz Suchecki

Łukasz Suchecki to pochodzący z Olsztyna barber z 10 letnim doświadczeniem, którego niesamowity entuzjazm i widoczna pasja do wykonywanego zawodu idą w parze z technicznymi możliwościami. Łukasz większość swojej barberskiej kariery spędził w brytyjskim Crewe – w okolicach Manchesteru, gdzie przez ponad 5 lat szlifował swoje umiejętności i z sukcesami budował swoją markę wśród lokalnych dżentelmenów. Jego ulubionymi fryzurami są klasyki cieniowane od zera, french crop i side part. Specjalizuje się także w krótkich brodach, które przez płynne cieniowanie naturalnie łączą się z fryzurą. Jest fanem piłki nożnej, szczęśliwym ojcem dwójki dzieci i, mimo że jego wygląd na to nie wskazuje, uwielbia słodycze. W kwestii stylu inspiruje się Davidem Beckhamem i… Adrianem Madejskim, o czym świadczy m.in. jego charakterystyczny zakręcony wąs.

Umów wizytę: https://booksy.com/warszawska-izba-lordow