Lords’ day 2017 – czyli pierwsze urodziny Warszawskiej Izby Lordów!

Równo rok temu pierwsi goście przekroczyli próg Warszawskiej Izby Lordów. To właśnie 16 lipca 2016 roku rozpoczęliśmy przygodę, do której we trzech przygotowywaliśmy się przez rok. Nasza wizja wzbogacona o wiedzę i doświadczenie polskich i zagranicznych partnerów zaowocowała uruchomieniem tradycyjnego barber shopu o unikatowym charakterze. To również wtedy rozpoczął się proces udoskonalania i rozwijania naszych usług. Proces, który trwa codziennie od świtu do zmierzchu. Proces, w którym uczestniczą właściciele, najlepsi w mieście barberzy i ponad 1000 klientów, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nam zaufali.

Dziękujemy Wam za każde spotkanie, pochwałę, sugestię i radę.

Z okazji naszego święta już 16 lipca w godzinach 10.00-17.00 zapraszamy na Lords’ Day – obchody pierwszych urodzin Warszawskiej Izby Lordów. Odwiedzajcie nas w trakcie niedzielnych spacerów, powrotu z treningu lub będąc przejazdem.

W planach:

Spotkanie ze specjalnym gościem z Londynu – Claudio Pizzo – barberem z Gentlemen’s Tonic.

Walk in, czyli jedyna okazja w roku, żeby skorzystać z usług Warszawskiej Izby Lordów bez zapisu. Przez cały dzień Claudio Pizzo oraz barberzy Warszawskiej Izby Lordów będą do Waszej dyspozycji.

Rozmowy przy kieliszku wina lub szklance whisky

Zapraszamy również z córkami, mamami, żonami i partnerkami. Pokażcie im miejsce i ludzi, z którymi spędziliście tyle godzin w ostatnim roku .

Do zobaczenia!