Dni otwarte 16-17 lipca

Już w poniedziałek 18 lipca pierwsi Klienci zasiądą w skórzanych fotelach w Warszawskiej Izbie Lordów, by poddać się strzyżeniu, trymowaniu, goleniu lub pielęgnacji skóry. Zanim jednak nasz Master Barber – Adrian Madejski wprawi w ruch nożyczki, brzytwę i maszynki, możecie odwiedzić nas w trakcie najbliższego weekendu. W sobotę i niedzielę (16-17 lipca) w godzinach 15.00-21.00 zapraszamy Was na kawę lub coś mocniejszego, miłe rozmowy, prezentację naszego lokalu oraz marek doskonałych kosmetyków, za pomocą których dbać będziemy o wizerunek naszych Klientów. To również jedyna szansa dla Pań, które w trakcie tych dwóch dni będą miały jedyną okazję, by zasiąść w fotelu barberskim i poczuć się przez chwilę, jak ich mężowie, partnerzy, kochankowie etc.
Wszyscy, którzy odwiedzą nas w najbliższy weekend jako pierwsi zarezerwują swoje wizyty w Izbie.

Kiedy: sobota i niedziela, w godzinach 15.00 – 21.00
Gdzie: Warszawska Izba Lordów, ul. Wspólna 63B, lok. 1 (w domofonie wciśnij „1”)

Do zobaczenia!

Wąsy – jak sprawić, żeby wyglądały dobrze?

Od lat w Polsce najbardziej charakterystycznym elementem męskiego zarostu są wąsy. Od zawsze w naszej kulturze utożsamiały męskość, witalność, siłę, wigor i poczucie humoru. Jak zatem sprawić, żeby wąs wyglądał dobrze? Przede wszystkim rodzaj wąsów, podobnie jak typ brody, dobieramy do kształtu twarzy, ust i nosa. Ważne jest również zachowanie spójności stylu fryzury i zarostu. W podjęciu odpowiedniej decyzji może pomóc poczucie estetyki… lub profesjonalne oko barbera. Wąsy, aby nie przeszkadzały w codziennych czynnościach, muszą być dobrze przystrzyżone i wyczesane.